Your image

Miskolc-Szirmai Görögkatolikus Parókia

Nagy izgalommal készültünk az idei Szent Illés kupára, hiszen címvédőként az volt a kérdés, hogy sikerül e

megvédenünk az elsőséget.

Idén a 2002-2003-as korosztályban négy csapat indult: Miskolc-Szirma, Ózd, Kazincbarcika1 és Kazincbarcika2.

Az első összecsapás a két barcikai csapat között gól nélküli döntetlenre végződött.

Ez után az ózdiakkal találkoztunk, akiket Stefán és Takács remek góljaival sikerült fölényesen legyőznünk!

A következő mérkőzésen a Kazincbarcika1-el találkoztunk, korán vezetést szereztünk, amit növelni is tudtunk.

A vége mégis izgalmasra sikerült, hiszen a barcikaiak rúgtak egy gólt és mindent megtettek az egyenlítésért, de

a döntő találatot nekünk sikerült bevinnünk, így 3-1-re győztünk!

Majd a két barcikai csapat találkozott az ózdiakkal, akiket fölényesen vertek.

Így az utolsó mérkőzés a Miskolc-Szirma - Kazincbarcika2 döntő is lett, hiszen aki győz az szerzi meg a trófeát.

Ennek megfelelően óriási küzdelem folyt a pályán és a félidő vége előtt Takács Andris egy szerencsés góllal

vezetést szerzett. A barcikaiak nem adták fel, de az izgalmas második félidő végén is szirmai gólt láthatunk, így

eldőlt, hogy újra mi emelhetjük magasba a Szent Illés kupát!

Eredmények:

Kazincbarcika1 - Kazincbarcika2   0-0

Miskolc-Szirma - Ózd                  9-0 (5-0) Gólszerzők: Stefán A. (5), Takács A. (4)

Miskolc-Szirma - Kazincbarcika1  3-1 (2-0) Gólszerzők: Takács A. (2), Stefán A.

Kazincbarcika2 - Ózd                  6-0 (2-0)

Kazincbarcika1 - Ózd                  7-0 (3-0)

Miskolc-Szirma - Kazincbarcika2  2-0 (1-0) Gólszerző: Takács A. (2)

Végeredmény:     1. Miskolc-Szirma      3  3  -  -  14-1  9p

2. Kazincbarcika1          3  1  1  1    8-3   4p

3. Kazincbarcika2          3  1  1  1    6-2   4p

4. Ózd                         3   -  -   3   0-22  0p